Daltońskie drogowskazy. Samodzielność. - Dorota Domagała

Wysyłka w: 2 dni
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: SOR-MAN
Kod produktu: SM011

Opis

"Chciałabym, żeby treści przygotowane przeze mnie i zrealizowane z moimi uczniami w klasach I-III, stały się inspiracją dla nauczyciela, podsunęły mu inne pomysły czy sposoby wykorzystania, bo przecież każdy porusza się w innych warunkach, pracuje z innymi dziećmi, własnym stylem itp.

Materiały dydaktyczne podzieliłam na kategorie związane z rodzajami edukacji. Zaproponowane przeze mnie karty pracy, poprzedziłam krótką charakterystyką miejsca, w jakim dzieci wykonywały zadania. Zamieściłam również informacje o wykorzystywanych pomocach, ponieważ chciałam zwrócić uwagę na fakt, że nie musimy realizować podstawy programowej wyłącznie w oparciu o gotowe pakiety edukacyjne. Przedstawiając propozycje rozwiązań, nie wskazałam, dla której z klas została przygotowana dana karta pracy, ponieważ każda z nich po modyfikacji może być zastosowana zarówno w klasie I, II oraz w III." Dorota Domagała

 

Ilość stron: 104
Okładka: miękka
Rozmiar: 235x164 
Papier: kreda

Opinie o produkcie (1)

9 listopada 2021

Miałam przyjemność być na wykładzie autorki książki. Kopalnia wiedzy. Dużo zastosować w edukacji wczesnoszkolnej. Uniwersalna i pomocna publikacja.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.