Jak pomóc uczniowi wejść w czwartą klasę? - kurs online

Wysyłka w: Dostęp online po zakupie
Cena: 97,00 zł 97.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Jak pomóc uczniowi wejść w czwartą klasę? – to autorski program szkoleniowy skierowany do nauczycieli przedmiotów, wychowawców w klasach czwartych. Czwarta klasa to bardzo ważny i trudny moment w karierze szkolnej dziecka. Stawiane są mu większe wymagania, na co nie zawsze jest przygotowane. Problemy z samodzielnością, koncentracją uwagi, opanowaniem większej ilości materiału z pewnością jest bolączką niejednego czwartoklasisty i jego nauczyciela. Zapominanie, nieuważanie na lekcji, ciągłe wypytywanie się o wszystko, łatwe zniechęcanie się to realia pracy z dziesięciolatkiem.

Celem zajęć jest wzrost zrozumienia mechanizmów związanych z funkcjonowaniem czwartoklasistów oraz przekazanie uczestnikom praktycznych informacji dotyczących nauczania dostosowanego do tej grupy uczniów.

Program zajęć bazuje na dotychczasowej wiedzy z zakresu nauczania i uczenia się. Podczas zajęć zostaną przekazane wyselekcjonowane oraz zweryfikowane empirycznie metody i techniki poprawiające skuteczność nauczania i uczenia się. Dzięki wykorzystaniu prezentowanych metod uczniowie lepiej rozumieją temat zajęć, szybciej się uczą i lepiej zapamiętują.

Dostęp do kursu przez 12 miesięcy.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem dla placówki na przelew, napisz na info@plandaltonski.pl, mamy oferty na dostęp grupowy dla rad pedagogicznych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.