Daltonka - daltońska gra edukacyjna

Producent: SOR-MAN

UWAGA: W przedsprzedaży prowadzonej w dniach 04-18 listopada 2018 roku gra dostępna będzie w specjalnej promocyjnej cenie zawierającej również dostęp do kursu online "Daltonka - edukacyjna gra daltońska" przez 12 miesięcy. Dostęp do kursu od 15 grudnia 2018 na stronie wiedza.plandaltonski.pl  wysyłamy mailem dla wszystkich, którzy skorzystają z przedsprzedaży KARTY NA STÓŁ :-)

Wysyłkę gier z zamówień złożonych w przedsprzedaży zaczniemy realizować na początku grudnia. Gra w regularnej sprzedaży oraz kurs online będą dostępne od 15 grudnia 2018 roku.  

Po okresie przedsprzedaży Daltonkę, będzie można zakupić bez kursu, za cenę regularną 129 zł, a kurs online będzie dostępny w cenie 59 zł.

Daltonka to edukacyjna gra w karty, która pomoże poznać zasady planu daltońskiego
Dzięki wielu zabawom, jakie znajdziesz w instrukcji do gry, przeprowadzi Cię przez wszystkie filary planu daltońskiego oraz wyjaśni co to znaczy SAMODZIELNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ i WSPÓŁPRACA.

Karty REFLEKSJI pozwolą Ci lepiej rozwijać własne umiejętności i pomagać dzieciom z Twojej klasy.
W zestawie bardzo obszerna instrukcja metodyczna, która pozwoli Ci rozpocząć przygodę nie tylko z planem daltońskim, ale i ułatwi dzieciom poznanie podstawowych zasad, które bardzo pomagają w życiu na każdym etapie edukacji. Gra skierowana jest do dzieci przedszkolnych i szkolnych klas 1-3, ale doskonale nadaje się do poznania planu daltońskiego w gronie rady pedagogicznej czy podczas zebrań z rodzicami.

Opinie:

"To może być gra dla wszystkich, tak jak każdy może przeczytać „Małego księcia”. Ale najwięcej korzyści przyniesie tym, którzy są w stanie pochylić się i zastanowić nad własną pracą i jej skutkami. Dla tych, którzy tej refleksji chcą, potrzebują i są gotowi na zmiany, które mogą z tego namysłu wyniknąć. Dla mądrych nauczycieli i mądrych rodziców, którzy chcą mądrze wychować dzieci. Bardzo dobry pomysł! Polecam! "

Ewa Janus - metodyk i pedagog ,Niepubliczne Przedszkole Szkrabki w Warszawie

"Zanim sama przeczytałam instrukcję „Daltonki” po prostu dałam dzieciom karty i powiedziałam: „Róbcie z nimi, co chcecie”. Zaczęli segregować karty kolorami. Potem przyglądali się im uważnie. Dostrzegali takie same oznakowanie kart, jednakże żadne dwie nie były takie same, więc wnikliwie czytali umieszczone teksty. (zdjęcie 1)Podzielili się na grupy kolorów i poukładali w pary. Wówczas przejęłam inicjatywę i rozdałam każdemu kartę refleksji. Pozostawiłam z nią na parę minut. Trwało poszukiwanie odpowiedzi, najpierw samemu, potem dopytywali kolegę. (...) Podsumowaniem gry było nazywanie danej sytuacji z pary kart cechą planu daltońskiego. Dzieci wskazywały bezbłędnie odpowiedzialność, samodzielność i umiejętność współpracy

Margareta Pierzchalska- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, Szkoła Podstawowa nr 7 w Poznaniu

Udostępnij
129.00
Czas dostawy: Planowana data premiery 15 grudnia 2018

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów