Qwirkle Travel - dalton plan

Jeśli chcesz przeżyć dreszcz emocji w czasie rywalizacji, jesteś gotowy na szybką zmianę strategii rozgrywki, oraz rozegrać rundę, w której niezależnie od wieku graczy, skupiasz się na tym co się dzieje na stole, to ta gra jest dla Ciebie.Sprawia przyjemność zarówno młodszym graczy jak i wytrawnym brydżystom. Proste zasady idą w parze z genialnym pomysłem na zabawę, która rozwija logiczne myślenie. Sprawdzi się zarówno w kąciku, gdzie czekają na dzieci rozwijające gry, jak i w domu, pozwalając rodzicom świetnie bawić się z dziećmi. Ta wersja sprawdzi się również w podróży.

Gra została doceniona i wyróżniona nagrodami m.in.: we Francji, Australii, Finlandii, Niemczech (Gra Roku 2011) oraz Stanach Zjednoczonych (Parents' Choice Gold Award w 2007 roku). W 2007 roku została uznana za najlepszą grę umysłową według stowarzyszenia MENSA.   

Zasady gry "Qwirkle" są niezwykle proste, jednak wymagają zarówno strategicznego, jak i taktycznego myślenia. Przy pomocy 108 dużych, drewnianych płytek gracze muszą tworzyć rzędy zawierające ten sam kolor, ale różne symbole albo zawierające ten sam symbol, ale różne kolory. Starają się przy tym zdobyć możliwie najwięcej punktów, jednak muszą bardzo uważać, aby przeciwnicy nie pokrzyżowali ich planów, a w oczekiwaniu na wyjątkowo wartościową płytkę nie powinni przegapić innych nadarzających się okazji. "Qwirkle" jest grą, której nauczysz się w ciągu jednej chwili i spędzisz przy niej wiele godzin, doskonale się przy tym bawiąc.

Udostępnij
79.00
Czas dostawy: 2 dni

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów