Planowanie i instrukcje w planie daltońskim

Wysyłka w: Dostęp online po zakupie
Cena: 197,00 zł 197.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Autorka przedstawia w nim krok po kroku jak wprowadzić planowanie oraz jak przygotować efektywne instrukcje. Kiedy już poznałaś plan daltoński i wiesz z grubsza o co chodzi zaczynaja się działania, czyli wdrożenie. I tutaj zadajesz sobie pytanie:
Od czego mam zacząć? Ten kurs jest właśnie odpowiedzią na takie pytanie i zawiera lekcje, w czasie których poznasz poszczególne narzędzia wykorzystywane we wspieraniu filarów daltońskich. Jest to również doskonały materiał dydaktyczny dla nauczycieli, którzy szukają sposobów na uatrakcyjnienie swojego warsztatu pracy. Jesteśmy przekonani, że dzieci będą bardzo zadowolone, kiedy oddasz im w wielu obszarach samodzielność. Dzięki temu kursowi poznasz konkretne taktyki w jaki sposób osiągnąć cele dydaktyczne.

Autorka kursu jest Larysa Pyzik-Dziubczyńska dyrektorka przedszkola w Koninie, która od kilku już lat razem z utalentowana radą pedagogiczną rozwija w prowadzonym przez siebie przedszkolu plan daltoński. Wszystkie pokazane w kursie metody pracy maja swoje podłoże w filozofii planu daltońskiego i są sprawdzonymi w działaniu praktykami.

Jest to doskonałe uzupełnienie naszego kursu „Pedagogika planu daltońskiego” Możesz oczywiście go przejść bez tych podstaw.

Jeśli chcesz zakupić kurs dla placówki na tzw. przelew, jest to możliwe jako zakup grupowy w cenie ryczałtowej dla całej rady pedagogicznej. Prosimy o kontakt na info@plandaltonski.pl.

Dostęp online do kursu przez 12 miesięcy.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.