ONDU2020 - 6 webinarów

Producent: SOR-MAN

326 minut czyli prawie 5,5 godziny dzielenia się wiedzą i doświadczeniem praktyków nowoczesnej edukacji. Tegoroczna konferencja z uwagi na pandemie koronawirusa, podobnie jak wiele innych wydarzeń masowych została odwołana, bez zmiany terminu. W ramach oferty dla uczestników konferencji, poza udziałem w części wykładowej, mieliśmy również przygotowane premierowe webinary warsztatowe, które w swoim zamiarze miały Wam dostarczyć konkretnych praktycznych rozwiązań, które moglibyście wdrożyć w swoich szkołach i przedszkolach. Dla wszystkich uczestników miały być bezpłatne, a wynagrodzenie autorów zostało wliczone w koszt biletów. Ponieważ zwróciliśmy 100% za bilety, postanowiliśmy już nagrane materiały przygotować jako ofertę płatną. Jesteśmy przekonani, że Ci z Was, którzy zamierzali być naszymi gośćmi w Łodzi, odnajdą w tych materiałach ciekawe inspiracje, bo są to sprawdzone metody, pomysły, narzędzia.

W pakiecie webinarów znajdziecie następujących autorów: 
Ewa Janus, Agnieszka Jastrzębska, Anna Konarzewska, Teresa Smoleń, Anna Szulc, Joanna Obuchowska  

  1. Jak wprowadzić rodziców dzieci przedszkolnych w plan daltoński - Ewa Janus - autorka książki "Przedszkole z pomysłem. Plan daltoński krok po kroku"
  2. Sprawiedliwa edukacja czyli jak uczyć się uczyć wszystkie dzieci- Agnieszka Jastrzębska uczy fizyki w klasach starszych, wypracowaną metodę uczenia się dzieci, dającą nie tylko rewelacyjne efekty, ale i pozwalające ogarnąć pracę z bardzo licznymi zespołami klasowymi, wdrażając indywidualizację nauczania.
  3. O zmianie słów kilka - Anna Konarzewska, nauczycielka języka polskiego ale i wychowawca marzeń dla wielu dzieci i ich rodziców a w naszym webinarze opowiada o swoim procesie zmiany edukacyjnej, jak się do niego przygotowywała i jakie warunki trzeba spełnić aby się skończyła sukcesem dla wszystkich uczestników tego procesu.
  4. O wykorzystaniu narzędzi TIKowych jako naturalnego narzędzia w edukacji mogących usprawnić proces edukacyjnych i wdrażanie planu daltońskiego- Teresa Smoleń, pokazuje jak i dlaczego wdraża TIK i jak integruje te metody pracy aby były jak najbardziej efektywne w uzyskiwaniu oczekiwanych kompetencji u dzieci, nie tylko związanych z cyfrowym światem. 
  5. "Nowa Szkoła - zmianę w edukacji warto zacząć przy tablicy"- Anna Szulc to autorka książki "Nowa Szkoła" w której opisuje swoją zmianę edukacyjną. Jest nauczycielką matematyki w ILO w Zduńskiej Woli, w swojej pracy w praktyce stosuje w komunikacji porozumienie bez przemocy oraz w praktyce realizuje filary planu daltońskiego czyli samodzielność, odpowiedzialność i współpraca. 
  6. "Fundamenty edukacji – budowanie relacji, podnoszenie samoświadomości i kształtowanie postaw w codziennej pracy nauczyciela" - Joanna Obuchowska, autorka bloga educationaleden.pl, od września prowadzi autorską klasę mieszaną wiekowo według własnego programu we współpracy z Kooperatywą Edukacyjną "Ponad Horyzont”.
Udostępnij
79.00
Czas dostawy: Natychmiast

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów