Przedszkole z pomysłem. Plan daltoński krok po kroku - Ewa Janus

Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: SOR-MAN
Kod produktu: SM013

Opis

 

W książce "Przedszkole z pomysłem. Plan daltoński krok po kroku" czytelnik znajdzie przede wszystkim spójny i całościowy program dydaktyczno – wychowawczy, stworzony na bazie doświadczeń nauczycielki przedszkola, która przełożyła idee planu daltońskiego na konkretne działania w poszczególnych grupach swoich podopiecznych. Początkujący nauczyciele znajdą tam wiele praktycznych informacji oraz zadań i zabaw, gotowych do przeniesienia na ich grunt przedszkolny.

Doświadczeni nauczyciele, osoby zafascynowane koncepcją planu daltońskiego mogą odnaleźć w książce swoje własne przeżycia, sukcesy i porażki. Autorka książki kładzie też ogromny nacisk na wartość i znaczenie refleksji w procesie edukacji, dając nauczycielom i rodzicom cenny materiał do dodatkowych przemyśleń.

 

Ilość stron: 135
Okładka: miękka
Rozmiar: 235x164
Papier: kreda 

Opinie o produkcie (2)

9 listopada 2021

Książka pisana przez praktyka - to lubię! Takie publikacje powodują, że działanie nabiera jeszcze większego sensu a ujęcie autorki pokazuje jak rozpocząć przedszkolną przemianę. Konieczna w biblioteczce nauczyciela przedszkola.

9 listopada 2021

Współczesna edukacja potrzebuje zmiany, a tę najlepiej zacząć od przedszkola. Autorka udziela kilku praktycznych wskazówek, jak skupić się na kształtowaniu kompetencji. Udowadnia, że można pracować bez pakietów i gotówców. Filary Daltońskie przede wszystkim w praktyce. Warto mieć tę pozycję w swoich zbiorach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.